Natalia Przybysz nagrała album w kultowym formacie MTV Unplugged. Kiedy premiera? [WIDEO]

/ 12 lutego, 2021

Natalia Przybysz dołączyła właśnie do grona wyjątkowych artystów, występujących „bez prądu” na kultowej scenie MTV Unplugged.


Premiera albumu z dźwiękowym zapisem z koncertu zaplanowana jest na 12 marca, zaś pierwszym singlem promującym materiał jest duet Natalii z Hanią Rani w utworze „Królowa Śniegu”. Dzisiaj rusza także preorder płyty.

Podczas koncertu Natalii Przybysz dla MTV Unplugged, wybrzmiały akustyczne wersje 14 utworów, wybranych spośród trzech ostatnich albumów artystki zatytułowanych „Prąd”, „Światło Nocne” oraz „Jak Malować Ogień”.

Natalia wraz z zespołem oraz gośćmi specjalnymi wykonała między innymi takie piosenki, jak: „Ciepły Wiatr”, „Kochamy Się Źle”, „Dzieci Malarzy” czy wspomniany już utwór „Królowa Śniegu”. Pierwszym singlem, który promuje materiał, jest właśnie duet z Hanią Rani – zdolną pianistką, kompozytorką i wokalistką, której twórczość charakteryzuje nowe podejście do klasycznych formuł muzycznych i instrumentów akustycznych.

Koncert MTV Unplugged Natalia Przybysz odbył się 19 grudnia 2020 roku w warszawskiej Scenie Relax, a premiera zapisu wideo z tego wieczoru odbędzie się 27 lutego na antenie stacji MTV. Następnie, wydarzenie będzie dostępne do obejrzenia na platformie player.pl.

Premiera albumu CD z utworami, wykonanymi na koncercie, odbędzie się 12 marca. Dodatkowo – na wiosnę artystka planuje wyruszyć w trasę koncertową z projektem MTV Unplugged.

KOMENTARZE

Przeczytaj także