Natalia Przybysz opublikowała kolejny utwór z płyty „MTV Unplugged” [WIDEO]

/ 26 lutego, 2021

Utwór pt. „Ciepły Wiatr” to kolejna zapowiedź najnowszego wydawnictwa Natalii Przybysz.


Już 12 marca ukaże się płyta Natalii Przybysz, będąca efektem udziału artystki w kultowym projekcie MTV Unplugged. Drugim singlem, który zapowiada materiał, jest „Ciepły Wiatr” w wersji live „bez prądu”, wykonany wraz ze Skubasem, Piotrem Niesłuchowskim oraz Michałem Pepolem. Premiera samego koncertu odbędzie się 27 lutego na antenie MTV.

Natalia Przybysz – Ciepły Wiatr feat. Skubas & Piotr Niesłuchowski & Michał Pepol (MTV Unplugged):

Natalia Przybysz o utworze „Ciepły Wiatr”:

Pierwszy raz usłyszałam jak Skubas gra Ciepły Wiatr, gdy szykowaliśmy się do wspólnego występu dla WWF. Wspólnie z Piotrem Niesłuchowskim zrobili mi totalny mikroklimat do uwolnienia się i improwizacji, zwłaszcza na końcu piosenki. To było dla mnie mega miłe, że mogłam z nimi pośpiewać. Myślę, że może to być początek czegoś wspólnego 🙂 Głos Skubasa jest Ciepłym Wiatrem.

Premiera zapisu wideo z koncertu MTV Unplugged odbędzie się 27 lutego na antenie MTV, a następnie – będzie można obejrzeć go na platformie player.pl. Z kolei premiera albumu CD z utworami, wykonanymi na koncercie, planowana jest na 12 marca. Dodatkowo – w czerwcu Natalia Przybysz wyrusza w trasę koncertową z projektem MTV Unplugged.

KOMENTARZE

Przeczytaj także