Naya Rivera nie żyje. Znaleziono ciało aktorki

/ 14 lipca, 2020

Naya Rivera zmarła w wieku 33 lat. Jej ciało znaleziono w jeziorze Ventura, gdzie pływała łódką ze swoim czteroletnim synem. Do jej zaginięcia doszło 8 lipca. Tego dnia patrol znalazł łódkę, na której samotnie dryfował jej syn.

Policja potwierdziła, że wyłowione ciało należy do aktorki i piosenkarki. Szeryf Bill Ayub przedstawił hipotezę, że łódka zaczęła odpływać i Riverze wystarczyło siły, by uratować dziecko, ale siebie już nie. Syn aktorki powiedział, że pomogła mu wejść na łódkę, a gdy się odwrócił, zobaczył, że zniknęła pod wodą.

%%REKLAMA%%

Naya Rivera urodziła się w 1987 roku. Aktorstwem zajęła się już jako małe dziecko. Występowała gościnnie w serialach telewizyjnych, w tym „Bajer z Bel-Air” (1993), „Słoneczny patrol” (1996), „8 prostych zasad” (2004) i „CSI: Miami” (2008). Za rolę cheerleaderki Santany Lopez, granej w musicalowym serialu stacji FOX, „Glee” (2009–2015) otrzymała ALMA Award jako ulubiona artystka muzyczna 2011 i People’s Choice Award jako ulubiona telewizyjna kumpelka 2014 z Leą Michele.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

rf | fot. Gage Skidmore

KOMENTARZE

Przeczytaj także