Nergal chciał nagrać piosenkę z wokalistą HIM

/ 24 lutego, 2020

W wywiadzie dla brytyjskiego „Metal Hammera” Nergal wyjawił, że chciał na nowej płycie Me And That Man głos wokalisty HIM, Ville Valo.

Posłuchaj utworu zapowiadającego nową płytę Me And That Man

Nergal mówi:

Skontaktowałem się z Ville Valo, żeby zaśpiewał w utworze „Coming Home”. Spodobała mu się piosenka i powiedział, że bardzo chce to zrobić. Zaproponował, że zaśpiewa tylko refreny. Ale potem kontakt z nim się urwał

Ostatecznie w utworze „Coming Home” zaśpiewał wokalista norweskiego zespołu Madrugada.

%%REKLAMA%%

Album „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” został wyprodukowany przez Nergala, a nagraniami zajęli się Haldor Grunberg i Łukasz Kumański. Płyta ukaże się 27 marca tego roku.

Album przygotował skład podstawowy, czyli Adam Nergal Darski, który zaśpiewał i zagrał na gitarze, Sasha Boole (gitara oraz wokal), Matteo Bassoli (bas oraz wokal) i Łukasz Kumański (perkusja i wokal). W studiu pojawiło się jednak wielu znakomitych gości, a wśród nich znaleźli się: Corey Taylor (Slipknot), Matt Heafy (Trivium), Brent Hinds (Mastodon) czy Jorgen Munkeby (Shining).


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także