Nergal i John Porter o trasie koncertowej Me And That Man

/ 13 marca, 2017

„Songs Of Love And Death”, czyli najnowszy album zespołu Me And That Man, zostanie opublikowany 24 marca. Zespół dzieli się z fanami kolejnymi utworami, które zbierają bardzo pochlebne recenzje.

Me And That Man. Utwór „Cross My Heart And Hope To Die” w sieci

Fani Nergala i Johna Portera czekają nie tylko na nową płytę, lecz również na trasę koncertową po Polsce. Na razie oficjalnie ogłoszono jedynie europejskie występy, ale wszystko wskazuje na to, że muzycy pojawią się na polskich scenach już jesienią tego roku.

Obu muzyków na łamach marcowego „Teraz Rocka” przepytał Robert Filipowski i zapytał właśnie o polskie tournée. Czego możemy się spodziewać podczas występów Me And That Man?

Gdy ruszycie w trasę, oprócz utworów z Songs Of Love And Death zamierzacie grać coś jeszcze?

PORTER: Zobaczymy. Jeśli czas nam pozwoli, to coś dodamy. Odegranie tylko samej płyty mogłoby być nudne.

NERGAL: Mamy rzeczy, które nie zostały wykorzy­stane na płycie. Może też zagramy coś z repertuaru Johna, może balladę Wolverine, Man Or Beast. Me And That Man to otwarta księga. Nawet nagraliśmy w wer­sji demo numer Refill z płyty Helicopters Porter Bandu.

Nergal i John Porter na łamach naszego pisma mówili o wielu interesujących sprawach związanych z Me And That Man i płytą „Songs Of Love And Death”, ale także opowiedzieli o swoich planach na przyszłość – te zapowiadają się niezwykle ciekawie!

Me And That Man dzieli się materiałem

Choć do premiery płyty „Songs Of Love And Death” pozostało jeszcze nieco czasu, muzycy podzielili się z fanami kilkoma utworami. Ostatnio światło dzienne ujrzał utwór „Cross My Heart And Hope To Die”, do którego powstał oficjalny teledysk.

Wcześniej Nergal i Porter podzielili się z jeszcze trzema singlami – „Nightride”, który odegrali niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego, „My Church is Black” (występuje również w polskiej wersji językowej jako „Cyrulik Jack”) oraz „Ain’t Much Loving”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także