Nergal wyjawia kulisy słynnego zdjęcia z liderem Ghost

/ 28 stycznia, 2020

Swego czasu lider zespołu Behemoth umieścił na Instagramie zdjęcie z Tobiasem Forge’em z Ghost zrobione na zapleczu jednego z festiwali. Niby nic wielkiego – gwiazdy robią sobie razem zdjęcia i publikują w mediach społecznościowych. To zdjęcie wywołało jednak duże zamieszanie. W tamtych czasach członkowie Ghost działali incognito, a podpis zdjęcia zdradzał nieco zbyt dużo i fani szybko domyślili się, kim jest osoba obok Nergala na zdjęciu.

Zobacz, co znajdziesz w lutowym „Teraz Rocku”

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Nergal wspomina tamtą sytuację:

Wrzuciłem zdjęcie na Instagrama, nie podpisując, że to Ghost, ale cytując Roky’ego Ericksona: „If you have ghosts you have everything”. To było chyba zbyt oczywiste i spowodowało natychmiastową reakcję managementu, który kazał mi zdjąć zdjęcie, bo zrobiła się afera. Natychmiast je zdjąłem, ale w dzisiejszym świecie nic nie ginie. Na swoją „obronę” mogę powiedzieć, że ludzie i tak wiedzieli, kim jest Tobias. Jeśli ktoś miał ochotę pobawić się w heavymetalowego detektywa to nawet wtedy po wpisaniu „Ghost” w Googlach wyskakiwały jego zdjęcia, tylko że nie było to oficjalnie podane. Sam Tobias nie miał do mnie pretensji. To bardzo uprzejmy i kulturalny facet. Zawsze mieliśmy dobre relacje. Powiedziałem mu, że nie miałem żadnych złych zamiarów, on mi uwierzył, przyjął przeprosiny i napisał: „No big deal”.

%%REKLAMA%%

Więcej o Ghost znajdziecie w lutowym numerze „Teraz Rocka”, w którym to grupie poświęciliśmy wkładkę. Oznacza to, że znajdziecie biografię zespołu, recenzje płyt i kilka ciekawostek. Lutowy „Teraz Rock” dostępny będzie w sprzedaży od środy, 29 stycznia.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także