Nergal mówi, co myśli o Billie Eilish i Grecie Van Fleet

/ 7 marca, 2020

W ostatnim roku głośno było o nastoletniej Billie Eilish, której debiutancka płyta mocno namieszała na scenie. Podobne emocje w muzyce rockowej wywoływała Greta Van Fleet, której niektórzy zarzucali powielanie patentów Led Zeppelin. Czy słusznie?

W wywiadzie dla „Ultimate Guitar” Adam Nergal Darski powiedział:

Szanuję Billie Eilish za to, co robi. Są młode zespoły, które brzmią ekscytująco, jak Greta Van Fleet. Myślę, że kiedyś mogą być wielcy. Czemu nie? Nawet jeśli wiele osób zarzuca im zrzynanie. Serio? Każdy od kogoś kradnie. Po prostu wyluzujcie. Miło widzieć, jak utalentowani nastolatkowie stają się wielcy. Podoba mi się to.

%%REKLAMA%%

Adam Nergal Darski wraz z zespołem Me And That Man wyda 27 marca nowy album, zatytułowany „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”. Album przygotował skład podstawowy, czyli Adam Nergal Darski, który zaśpiewał i zagrał na gitarze, Sasha Boole (gitara oraz wokal), Matteo Bassoli (bas oraz wokal) i Łukasz Kumański (perkusja i wokal). W studiu pojawiło się jednak wielu znakomitych gości, a wśród nich znaleźli się: Corey Taylor (Slipknot), Matt Heafy (Trivium), Brent Hinds (Mastodon) czy Niklas Kvarforth (Shining).


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także