Netflix usunął wszystkie recenzje użytkowników

/ 19 sierpnia, 2018

Plany usunięcia recenzji użytkowników Netflix ogłosił już w zeszłym miesiącu. W życie zostały wprowadzone w tym tygodniu i z platformy zniknęły tysiące recenzji napisanych przez użytkowników. Netflix także zastąpił pięciogwiazdkowy system ocen, możliwością dania kciuka w górę lub w dół.

Sierpniowe premiery na platformie Netflix

Szefowie platformy tłumaczą ten ruch „brakiem zainteresowania” systemem recenzji ze strony użytkowników. Tłumaczenie brzmi jednak mało wiarygodnie, zważywszy, że wielu widzów korzystało z recenzji przy wyborze filmu lub serialu. Niektórzy sugerują, że taką decyzję Netflix podjął po licznych krytycznych recenzjach nowego standupu Amy Schumer. Inni wiążą ten ruch z planami wprowadzenia większej liczby autorskich programów na platformę Netflixa. Wśród nich znajduje się nowy film Michaela Baya, zatytułowany „6 Underground”. Wiadomo, że będzie to kino akcji, a sam film będzie stanowił początek większego cyklu, który Bay przygotuje we współpracy z Netflixem. Wśród aktorów, którzy pojawią się w „6 Underground”, są: Ryan Reynolds, Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo czy Adria Arjona. Za scenariusz odpowiadają natomiast Paul Wernick i Rhett Reese.

Zainteresowanym ocenami programów Netflixa pozostaje przeglądanie innych portali, na których można znaleźć recenzje filmów i seriali.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także