New Model Army zagra pięć koncertów w Polsce. Bilety trafiły do sprzedaży

/ 16 maja, 2019

Nowy album New Model Army ukaże się 23 sierpnia 2019 roku pod tytułem „From Here”. Będzie zawierał dwanaście nowych kompozycji. Grupa przyjedzie także na trasę koncertową do Polski.

Kilka dni temu ogłoszono, że trasa koncertowa New Model Army w Polsce obejmie pięć koncertów. Oto ich daty:

 • 13.10 – Poznań, Tama
 • 15.10 – Gdynia, Ucho
 • 16.10 – Warszawa, Proxima
 • 17.10 – Wrocław, Stary Klasztor
 • 18.10 – Kraków, Kwadrat

Bilety na wszystkie wymienione wyżej koncerty trafiły właśnie do sprzedaży:

Nowa płyta New Model Army

Nowa płyta została nagrana na początku tego roku na malutkiej, norweskiej wyspie Giske, na której mieści się się niesamowite studio Ocean Sound Recordings. Album odzwierciedla spektakularną izolację tego środowiska, ale ma też głębokie przesłanie dla świata, w którym wszyscy żyjemy i czasów, których doświadczamy.

%%REKLAMA%%

Zespół opowiada o płycie następująco:

Każdy z nas ma inne życie i inny gust niemal w każdej kwestii, również w muzyce. Jedyne, co nas łączy, to miłość do ponurych, otwartych, zimnych, surowych krajobrazów – wody, śniegu, skał. To było idealne miejsce dla nas, aby wspólnie pracować nad płytą – przez cały czas pracy mogliśmy patrzeć w niebo, morze i topniejący śnieg w górach, wszystko to cały czas się zmieniało. Zasadne jest wrażenie, że ta płyta jest inna od poprzednich, ale też wciąż zawiera wszystkie elementy, które charakteryzują naszą szczególnie niezidentyfikowaną muzykę – być może nawet bardziej niż kiedykolwiek. A „From Here” było oczywistym tytułem. Płyta należy do wyjątkowego miejsca i szczególnego czasu – co dzieje się na świecie, gdzie jesteśmy jako zespół i gdzie jesteśmy jako ludzie.

Poniżej znajdziecie tracklistę płyty.

 1. Passing Through
 2. Never Arriving
 3. The Weather
 4. End Of Days
 5. Conversation
 6. Great Disguise
 7. Where I Am
 8. Hard Way
 9. Watch And Learn
 10. Maps
 11. Setting Sun
 12. From Here

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także