New Order zaprezentowali remiks swojego najnowszego utworu [AUDIO]

/ 15 października, 2020


Opublikowany kilka tygodni temu utwór „Be a Rebel” – zapowiedź nowej płyty zespołu New Order – doczekał się nowej wersji.


Aż od 2015 roku fani New Order czekać musieli na premierowy materiał. To właśnie wtedy swoją premierę miał album „Music Complete” – ostatni w studyjnym dorobku Brytyjczyków. Kilka tygodni temu – najpierw w BBC Radio 2, a później w serwisach streamingowych – zadebiutował utwór „Be a Rebel”.

Teraz kompozycja doczekała się nowej odsłony, którą zespół New Order przygotował w związku ze współpracą z firmą Adidas. Wspólnie przygotowali limitowaną kolekcję ubrań, a także pokusili się o opublikowanie poniższego remiksu:

Reklamę ubrań New Order i Adidas znajdziecie natomiast poniżej:

New Order sformowane zostało w 1980 roku przez członków Joy Division po śmierci Iana Curtisa, a za stworzenie zespołu odpowiedzialni byli oczywiście Peter Hook, Bernard Sumner oraz Stephen Morris. Pierwszy z wymienionych opuścił szeregi formacji w 2007 roku, ale pozostali członkowie w 2011 roku zdecydowali się na powrót na scenę. Mają na koncie dziesięć albumów studyjnych, z których ostatnim jest wspomniany „Music Complete” z 2015 roku.

Przeczytaj także