Nick Cave And The Bad Seeds nie przyjadą do Polski w maju [OŚWIADCZENIE]

/ 19 marca, 2020

Zespół Nick Cave And The Bad Seeds miał wystąpić 28 maja w gliwickiej Arenie w ramach europejskiej trasy koncertowej. Niestety, koncerty nie odbędą się wiosną. Zespół ze względu na zagrożenie koronawirusem i ograniczenia związanie z organizacją imprez masowych, postanowił odwołać trasę.

%%REKLAMA%%

Grupa zapewnia, że pracuje nad przełożeniem koncertów na inny termin, o którym poinformuje kiedy to tylko będzie możliwe. Zakupione bilety zachowają ważność na nowe  daty koncertów.

Trasa koncertowa zespołu Nick Cave And The Bad Seeds miała promować wydany w zeszłym roku album „Ghosteen”.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także