Nick Cave. Koncert wkrótce w polskich kinach

/ 15 lutego, 2018

Film zatytułowany „Distant Sky” wejdzie do kin już 12 kwietnia i będzie można go zobaczyć również w naszym kraju w sieci kin Multikino

Dead Cross ogłosili trasę po Europie

W zapowiedzi całości możemy przeczytać:

W 2017 roku Nick Cave and The Bad Seeds ruszyli w trasę koncertową. Zaczęli od Australii, potem przebili się przez USA i resztę świata dając wszędzie uniwersalnie chwalone występy w karierze. Wśród wykonywanych utworów znalazły się piosenki z nowego albumu „Skeleton Tree” oraz klasyczne przeboje grupy. Każdy koncert powodował u fanów wybuch ekstatycznych emocji i cementował niesamowicie wrażliwy związek między artystą, a miłośnikami jego muzyki. Koncert „Distant Sky” to zapis jednego z takich koncertów. Zarejestrowany w Kopenhaskiej Royal Arena. Nad całością czuwał nagradzany reżyser David Barnard.

Wspomniany koncert odbył się 20 października ubiegłego roku, czyli zaledwie cztery dni wcześniej niż polski występ w Warszawie. Warto także nadmienić, że zespół zagrał te same kompozycje.   

Koncert z Kopenhagi swoją premierę będzie miał 12 kwietnia o godzinie 20:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Jaworzno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Nick Cave ponownie w Polsce

Nick Cave wraz z zespołem The Bad Seeds ponownie zagra w naszym kraju. W ubiegłym roku dali niezapomniany koncert na warszawskim Torwarze, w 2018 zaprezentują się natomiast podczas gdyńskiego festiwalu Open'er. Zagrają oni pierwszego dnia, 4 lipca.  Formacja wciąż będzie promowała swój ostatni album, „Skeleton Tree” (2016), który jest ich szesnastym krążkiem. Tegoroczny Open'er odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018. Będzie to już siedemnasta edycja tego istniejącego od 2002 roku festiwalu. Oprócz Nicka Cave'a i The Bad Seeds zagrają także tacy artyści jak m.in. Arctic Monkeys, GorillazBruno MarsDepeche Mode czy Massive Attack.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także