Nickelback, Korn, Miley Cyrus i inni czytają obraźliwe komentarze na swój temat [WIDEO]

/ 10 października, 2018

Tym razem w serii Jimmy’ego Kimmela pojawiła się śmietanka muzyki: Miley Cyrus, Gwen Stefani, P!nk, Dua Lipa, Elvis Costello, Korn czy Nickelback. Każdy dostał do przeczytania jeden negatywny, często obraźliwy komentarz i mógł się do niego odnieść. Seria ma na celu pokazanie problemu, jakim jest hejt w internecie i jednocześnie zaprezentować, że nieprzyjemne rzeczy pisane w sieci trafiają w końcu do adresatów.

Nickelback zagrali utwór Metalliki i… wyszło im znakomicie! [WIDEO]

Zespól Korn otrzymał krótki wpis:

Korn. Je**ć tych gości bardziej niż Nickelback.

Z kolei występujący zaraz po nich członkowie Nickelback odczytali Tweet, w którym lub autorka napisała, że wolałaby sobie wbić nóż w intymne miejsce, niż posłuchać kolejnej piosenki zespołu. Chad Kroeger odpowiedział żartobliwie, że „tak właśnie powstają” ich nowe utwory.

Negatywnych komentarzy było oczywiście znacznie więcej, większość była bezpardonowym, osobistym atakiem na daną osobę. Pojawiały się wyzwiska i niewybredne porównania. Wielu uczestników nie pokusiło się nawet na odpowiedź. To jednak doskonale pokazuje, jak ogromnym problemem jest hejt w internecie i jak wielki wpływ może mieć na osoby, które dotyka.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także