Nickelback opublikował „High Time”. To ostatni singiel zwiastujący nowy album zespołu [WIDEO]

/ 15 listopada, 2022

W piątek premiera nowej płyty. Tymczasem Nickelback publikują kolejny zapowiadający ją singiel.


Już w najbliższy piątek premiera długo oczekiwanego albumu Nickelback „Get Rollin’”.  Z tej okazji, zespół serwuje swoim fanom trzeci singiel.

Zabiera ich w mglistą podróż, która przypomina, że zawsze gdzieś na osi czasu jest 4:20. Nowy utwór odbiega od poprzednich singli z płyty – ostrego „San Quentini” oraz nostalgicznego „Those Days”.

Funkowy groove i country-rockowy „twang” to przesłanie, a zarazem tęsknota za tak potrzebną, beztroską podróżą z dobrymi przyjaciółmi.

Zespół Nickelback o nowej płycie:

Ostatnie kilka lat spędziliśmy, pracując nad płytą w tempie, które dało nam swobodę tworzenia. Dziś nie możemy się doczekać, żebyście wszyscy mogli posłuchać naszej nowej muzyki. Stęskniliśmy się za naszymi fanami i czekamy z niecierpliwością, żeby zaprezentować im nowe piosenki na żywo, więc ruszajmy – Get Rollin’!.

Dziesiąta płyta grupy „Get Rollin’” i „Get Rollin’” (Deluxe) ukaże się 18 listopada i będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just OneMore”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także