Nickelback pokazali teledysk nagrany do singla „San Quentin” [WIDEO]

/ 14 września, 2022

Zaledwie tydzień temu wydali znakomicie przyjęty przez fanów i media singiel „San Quentin”, a już dziś premiera teledysku, który powstał na jego potrzeby.


W teledysku zespół Nickelback wykonuje zaimprowizowany koncert z niespodzianką od popularnej twórczyni TikTok Kristiny Collins, AKA KallMeKris (45 mln obserwujących), która bierze udział w wirusowym przekomarzaniu się z Nickelback w ostatnich miesiącach na platformie.

Utwór „San Quentin” został zainspirowany spotkaniem, jakie lider grupy, Chad Kroeger odbył z naczelnikiem najsłynniejszej kalifornijskiej placówki o zaostrzonym rygorze. Tak powstała opowieść o sprytnej uciecze z więzienia. 

Zespół Nickelback o nowej płycie:

Ostatnie kilka lat spędziliśmy, pracując nad płytą w tempie, które dało nam swobodę tworzenia. Dziś nie możemy się doczekać, żebyście wszyscy mogli posłuchać naszej nowej muzyki. Stęskniliśmy się za naszymi fanami i czekamy z niecierpliwością, żeby zaprezentować im nowe piosenki na żywo, więc ruszajmy – Get Rollin’!.

Dziesiąta płyta grupy „Get Rollin’” i „Get Rollin'” (Deluxe) ukaże się 18 listopada i będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just OneMore”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także