Nicki Minaj przekłada premierę płyty

/ 9 sierpnia, 2018

Management raperki poinformował o najnowszej dacie premiery płyty „Queen”17 sierpnia, a nie, jak wcześniej planowano 10 sierpnia. Długo oczekiwany krążek zapowiada dopracowane w szczegółach projekty i utwory, których fani już nie mogą się doczeka. Wraz z wydaniem albumu, artystka wyrusza w światową trasę koncertową, na mapie której jest również Polska.

Zdobywczyni prestiżowych nagród, Nicki Minaj znana z wyjątkowo energetycznych występów i wielokrotnej dominacji na listach przebojów połączy scenę z Future, w ramach wspólnej trasy koncertowej. To będzie jeden z najgłośniejszych i najbardziej wyczekiwanych koncertów 2019 roku! Artyści do Polski przyjadą po raz pierwszy – zagrają 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

W sieci pojawił się spot promujący wspomniany koncert:

Charyzmatyczna autorka „Anacondy”, Nicki Minaj to światowej sławy piosenkarka, okrzyknięta mianem królowej rapu. Zasłynęła z ogromnej ilości hitów, które osiągnęły miliardy wyświetleń i albumów wyprzedanych w gigantycznym globalnym nakładzie. Jej lista współpracowników jest bardzo długa: Beyonce, Drake, Ariana Grande, David Guetta, Jason Derulo, Lil Wayne czy Madonna. Jej najnowsze single „Barbie Tingz” i „Chun-Li” promujące nową płytę to produkcje, które codziennie nabijają kolejne miliony odsłon.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także