Nicolas Cage wcieli się w Joe Exotica w nowym serialu

/ 5 maja, 2020

W marcu tego roku na platformie Netflix ukazał się serial dokumentalny „Król tygrysów”, opowiadający historię kontrowersyjnego hodowcy dzikich zwierząt, Joe Exotica. Serial okazał się ogromnym sukcesem i został przez miesiąc obejrzany przez 64 miliony użytkowników.

Jak podaje „Variety” stacje telewizyjne Imagine i CBS połączyły siły i zamierzają stworzyć serial obyczajowy na podstawie życia Joe Exotica. Autorem scenariusza i producentem jest Dan Lagana, a główną rolę zagra Nicolas Cage. Serial ma liczyć osiem odcinków. Nie jest to jedyny serial przygotowywany po sukcesie „Króla tygrysów”. Powstaje też serial opowiadający o głównej rywalce Exotica, Carole Baskin, w którą wcieli się Kate McKinnon.

%%REKLAMA%%

Prawdziwy Joe Exotic tymczasem odsiaduje karę 22 lat więzienia za zlecenie morderstwa Carole Baskin i 17 zarzutów związanych ze znęcaniem się nad zwierzętami.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także