„Nie patrz w górę”. Netflix pokazał kolejny zwiastun filmu w gwiazdorskiej obsadzie [WIDEO]

/ 4 października, 2021

„Nie patrz w górę” to jedna z najgłośniejszych filmowych premier tego roku. Netflix ponownie podgrzewa atmosferę!


Platforma Netflix postanowiła z przytupem zamknąć ten rok. 24 grudnia w bibliotece giganta streamingu, a dwa tygodnie wcześniej w wybranych kinach pojawi się film pt. „Nie patrz w górę”. Produkcja w reżyserii Adama McKaya zachwyca obsadą.

Zagrają w niej: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill, Mark Rylance, Tyler Perry, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande, Scott Mescudi, Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis, Tomer Sisley, Cate Blanchett oraz Meryl Streep.

Właśnie zaprezentowano zwiastun filmu (dostępny z polskimi napisami):

O czym opowiadała będzie komedia? Poniżej opis przygotowany przez Netflix:

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się tym nie przejmuje. Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

KOMENTARZE

Przeczytaj także