Nie żyje 17-letni syn Sinéad O’Connor

/ 8 stycznia, 2022
fot. Pymouss

Artystka poinformowała, iż jej 17-letni syn Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor nie żyje. Dwa dni wcześniej zgłoszono jego zaginięcie.


Dwie doby temu pojawiła się informacja, że 17-letni Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor zaginął. Wcześniej znajdował się w mieszczącym się w Dublinie Tallaght Hosptial, gdzie przebywał pod obserwacją. Podejrzewano, że może chcieć odebrać sobie życie. Sinéad O’Connor od dwóch dni nawoływała za pośrednictwem mediów społecznościowych do pomocy w poszukiwaniach syna. Właśnie pojawiła się informacja, iż nastolatek nie żyje.

Na swoim Twitterze Sinéad O’Connor napisała:

Mój piękny syn, Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, światło mojego życia, postanowił dziś zakończyć swoją ziemską walkę i jest teraz już z Bogiem. Niech spoczywa w pokoju i niech nikt nie idzie za jego przykładem. Moje dziecko. Tak bardzo cię kocham.

Wpis:

Sprawa jest dość zagadkowa, co potwierdzać może najnowszy wpis artystki. Napisała ona:

26 godzin po tym, jak mój syn zmarł pod tak zwaną opieką państwa irlandzkiego w postaci Tusli [irlandzka Agencja ds. Dziecka i Rodziny], nie otrzymałem jeszcze od nich lub ich przedstawicieli żadnej wiadomości. Brak kontaktu ze strony Tusli jest nie do przyjęcia.

Wpis:

Shane, który zmarł w wieku zaledwie 17 lat, jest jednym z czworga dzieci Sinéad O’Connor. Piosenkarka jest także matką Jake’a Reynoldsa, Roisin Waters i Yeshuy Francis Neil Bonadio.

KOMENTARZE

Przeczytaj także