Nirvana powinna ruszyć w trasę? Fani podzieleni

/ 10 października, 2018

W miniony weekend doszło do niespodziewanej reaktywacji jednego z najsłynniejszych zespołów rocka. Kilka dni temu na festiwalu Cal Jam po koncercie zespołu Foo Fighters na scenę wyszli Dave Grohl, Pat Smear i Krist Novoselic, którzy razem z gościnnym udziałem Johna McCauleya i Joan Jett na wokalu wykonali sześć utworów Nirvany. Teraz fani zastanawiają się, czy dobrym pomysłem byłaby trasa koncertowa takiego składu.

Zobacz fragmenty koncertu Nirvany na Cal Jam [WIDEO]

W mediach społecznościowych fani toczą dyskusję, czy pomysł reaktywacji na trasę koncertową jest dobry. Są tacy, którzy wyrażają nadzieję, iż dojdzie do takiej trasy koncertowej. Argumentują to tym, że koncert na Cal Jam wypadł świetnie i że dla wielu fanów byłaby to jedyna szansa zobaczyć ten zespół na żywo.

Użytkownik RTA na Twitterze zwrócił się bezpośrednio do muzyków:

Czy jest jakakolwiek szansa, że zorganizujecie trasę koncertową Nirvany z gościnnym wokalistą? Widziałem urywki z Cal Jam i miałem nadzieję na coś takiego podczas koncertu Foo Fighters w Seattle. Byłaby to najważniejsza rzecz z listy „do zrobienia” dla mnie. Rozważycie to?

Stanowisko zespołu i dalsze plany w tej kwestii jeszcze nie są znane. Ale oczywiście są też tacy, którzy sceptycznie podchodzą do pomysłu reaktywacji Nirvany na trasę koncertową z gościnnymi wokalistami, argumentując, że grupa nigdy nie powinna stawać na scenie bez Kurta Cobaina.

Uważacie, że to dobry pomysł? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach i weźcie udział w ankiecie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także