Nita Strauss znowu z Alice Cooperem. Dołączyła do koncertowego składu legendy rocka

/ 7 marca, 2023
fot. Ethan Fixell

Alice Cooper poinformował właśnie, że to jego koncertowego zespołu powróciła Nita Strauss.


Byli tacy, którzy podejrzewali, że po dołączeniu do zespołu Demi Lovato, Nita Strauss pójdzie raczej w stronę pop-rocka. Zarzucano gitarzystce, że wybrała pieniądze. Okazuje się jednak, że wcale nie porzuciła Alice Coopera, z którym koncertowała w ostatnich latach. Legendarny artysta ogłosił bowiem trasę po Stanach Zjednoczonych, podczas której towarzyszyła mu będzie właśnie Nita.

Sama zainteresowana potwierdziła to zresztą w swoich mediach społecznościowych:

Ona wróciła! Nita poprosiła o urlop, by móc popracować z kimś innym, do czego zawsze zachęcam członków mojego zespołu. Lubię, gdy stawiają sobie wyzwania i próbują nowych rzeczy. Jestem wdzięczny mojemu staremu przyjacielowi, Kane’owi Robertsowi, za to, że ją zastąpił. Nita jednak wróciła i wyruszy z nami w nową trasę, która rozpocznie się pod koniec kwietnia. To wspaniałe, że znów będzie z nami!

– napisał natomiast Alice Cooper.

Ikona rocka nie próżnuje. Zapowiedział nie tylko trasę koncertową, ale również nowy album, który nagrywa z gitarzystą Michaelem Bruce’em, basistą Dennisem Dunawayem i perkusistą Nealem Smithem (wszyscy z okresu świetności zespołu z lat 60. i wczesnych 70.).

KOMENTARZE

Przeczytaj także