No Doubt powróci? Gwen Stefani komentuje plotki

/ 21 grudnia, 2022
fot. BrianTheMute


Czy doczekamy się reaktywacji zespołu No Doubt? Wokalistka skomentowała plotki.


Zespół No Doubt był jednym z najbardziej znanych zespołów lat 90. Grupa zadebiutowała w 1992 roku albumem „No Doubt”, ale prawdziwy przełom przyniosła płyta „Tragic Kingdom” z 1995 roku, która sprzedała się na świecie w nakładzie przekraczającym 16 milionów egzemplarzy.

Zespół zawiesił działalność w 2004 roku, ale powrócił jeszcze w 2008 roku i funkcjonował do 2015 roku. Jego ostatni album ukazał się w 2012 roku pod tytułem „Push And Shove”. Przez ten czas Gwen Stefani prowadziła udaną karierę solową.

W wywiadzie dla „WSJ Magazine” Stefani odniosła się do plotek, że możliwy jest kolejny powrót No Doubt:

Wszystko może się zdarzyć. Nie mam pojęcia, co się stanie z No Doubt. Nie rozmawialiśmy o powrocie, ale teraz wszyscy wracają, prawda? Wszystkie te zespoły z la 90. Blink-182 ogłosili ośmiomiesięczną trasę i sprzedała się w pięć minut.

Zespół Blink-182 ogłosił w listopadzie, że w jego szeregi powrócił gitarzysta i wokalista Tom DeLonge, a w przyszłym roku grupa ruszy w trasę koncertową.

Trasa Blink-182 wystartuje w marcu 2023 roku w Ameryce Południowej, a we wrześniu grupa dotrze do Europy. Grupa przygotowuje też nowy album.

fot. BrianTheMute

KOMENTARZE

Przeczytaj także