Nocny Kochanek, Materia i inni żegnają Damiana Ekmana

/ 18 września, 2019

Zmarł animator polskiej sceny muzycznej, Damian Ekman. Znany był jako wydawca pierwszej płyty zespołu Nocny Kochanek, a także menadżer takich grup jak Ted Nemeth i Materia. Na swoich profilach społecznościowych pożegnały go zespoły, z którymi był powiązany.

Nocny Kochanek napisał:

Nie żyje nasz kolega Damian Ekman. Sympatyczny, uśmiechnięty i uczciwy facet, który w nas uwierzył i pomógł wydać nam pierwszą płytę.

Jeszcze parę miesięcy temu piliśmy burbon i śmialiśmy się na backstage'u i w hotelu po wspólnym koncercie z Ted Nemeth.

Strasznie smutne, że nie ma go już z nami…

Niech spoczywa w pokoju

Zespół Materia napisał:

Otrzymaliśmy wczoraj straszną wieść o odejściu naszego kumpla i ex-managera Damiana Ekmana. Chcieliśmy Ci bracie

podziękować za wszystko co zrobiłeś dla nas, za wspólne koncerty, za naszą pierwszą trasę za granicą (co to był za sztos!), za wszystkie niezliczone i świetne chwile które dane nam było razem spędzić. Ku Twojej pamięci, postaramy się zrobić wszystko co najlepsze jako zespół i jako ludzie. Spoczywaj w pokoju. Do zobaczenia po drugiej stronie.

Zespół M.O.R.O.N. napisał:

Z wielkim smutkiem żegnamy Damiana Ekmana, osobę niezwykle ważną dla całej muzycznej sceny. Mieliśmy okazję poznać go jako świetnego organizatora i przesympatycznego prywatnie człowieka, kumpla. Składamy kondolencje rodzinie i bliskim Damiana. Śpij spokojnie, stary.

Ekipa Polish Deathcore Crew napisała:

Z ogromnym, nieopisanym smutkiem, informujemy o odejściu naszego przyjaciela Damiana. Wielu z Was znało go osobiście a tysiące brało udział na przestrzeni lat w organizowanych przez niego koncertach. Brakuje mi sił i słów by napisać tu dziś cokolwiek więcej. Myślę o Tobie Damian. I płaczę. Wszyscy musimy być teraz silni. Chociaż w takiej formie pragnę złożyć kondolencje rodzinie i najbliższym. /Patryk.

%%REKLAMA%% 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także