Nocny Kochanek zagra koncert… w pociągu!

/ 6 października, 2017

Mający na koncie dwie świetnie przyjęte płyty muzycy z zespołu Nocny Kochanek szturmem pobili listy sprzedaży i serca fanów w całej Polsce. O popularności zespołu niech świadczą kolejne wyprzedane koncerty, a także świetny występ na Przystanku Woodstock, na który dostali się przez eliminacje. Teraz przygotowują się do kolejnego niecodziennego wydarzenia.

Brann Dailor ocenia płyty Mastodona

20 października, dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi, grupa Nocny Kochanek zagra akustyczny koncert w specjalnym pociągu relacji Wrocław Główny-Legnica. Wydarzenie rozpoczyna się punktualnie o 18, wówczas „Pociąg do Kochanka” ruszy z Dworca Głównego we Wrocławiu i ruszy w kierunku Legnicy, gdzie odbędzie się regularny koncert. Oprócz tego, że muzycy Nocnego Kochanka zaprezentują swoje kompozycje w akustycznych aranżacjach, będą również występować w roli zawiadowców oraz konduktorów.

Co trzeba zrobić, aby wsiąść do specjalnego pociągu? Wystarczy posiadać bilet na wspomniany wcześniej koncert w Legnicy, które są już wyprzedane. Warto także nadmienić, że tym samym pociągiem będzie można wrócić do Wrocławia (rusza o godzinie 0:30) – bez dodatkowych opłat, co najważniejsze. 

Nowy teledysk Nocnego Kochanka

Nie tak dawno zespół udostępnił w sieci wideoklip zrealizowany do utworu „Dziewczyna z kebabem”: jak zawsze oryginalny i zabawny. Do pomocy zatrudnili najlepszych. Twórcy klipu –Grupa 13 – są jednymi z najbardziej docenianych w branży producentów wideo w Polsce. Stworzyli teledyski dla zespołów z najwyższej metalowej półki, takich jak: BehemothBelphegorAmon AmarthDecapitated czy Kreator. Autorem scenariusza, reżyserem oraz producentem klipu jest Dariusz Szermanowicz. Obraz powstał 30 sierpnia we Wrocławiu, a zdjęcia trwały tego dnia od rana do późnych godzin nocnych. 

Utwór pochodzi z ostatniego albumu zespołu, czyli opublikowanego na początku tego roku krążka zatytułowanego „Zdrajcy metalu”

szy I fot: Albert Gula

KOMENTARZE

Przeczytaj także