Nothing But Thieves nowym utworem zapowiada EPkę [AUDIO]

/ 28 sierpnia, 2018

Grupa Nothing But Thieves udostępniła wczoraj oficjalnie utwór zatytułowany „Forever and Ever More”, który jest zapowiedzią EPki – „What Did You Think When You Made Me This Way?”. Płytka, zawierająca cztery kompozycje, ukaże się 19 października. Całość została wyprodukowana przez Jima Abbissa (współpracował w przeszłości m.in. z Artic Monkeys czy  Kasabian), a za miks odpowiada David Sardy (Noel Gallagher, Royal Blood). 

Poniżej możecie zapoznać się ze wspomnianym utworem „Forever and Ever More”, który grupa – po raz pierwszy – zagrała podczas festiwalu w Reading w ubiegłym tygodniu:

Szczegółowa tracklista EPki „What Did You Think When You Made Me This Way?” prezentuje się następująco:

  1.  Forever & Ever More
  2. Gods
  3. You Know Me Too Well
  4. Take This Lonely Heart

Zespół Nothing But Thieves powstał jako trio w 2012 roku w Southend-on-the-Sea w Wielkiej Brytanii. Pierwszą epkę „If You Don't Believe It Can't Hurt You” wydali w 2013 roku. Przełom nastąpił dwa lata później – w październiku 2015 roku ukazał się ich debiutancki album zatytułowany „Nothing But Thieves”, inspirowany twórczością Arcade Fire, Kasabian czy Muse. Utwór „Trip Switch” z tego krążka znalazł się na pierwszym miejscu Listy Alternatywnych Piosenek magazynu Billboard.

We wrześniu ubiegłego roku na półkach sklepowych pojawiła się druga studyjna płyta zespołu – „Broken Machine”.  Album, który nagrano w Ranch Studios w Kalifornii, wyprodukował Mike Crossey znany ze współpracy z takimi zespołami, jak m.in. Foals czy Arctic Monkeys. 

Do tej pory muzycy Nothing But Thieves gościli u nas już jedenastokrotnie, m.in. na Przystanku Woodstock (2017), Open'er Festival (2016) czy – ostatnio – na Rock in Summer.

Grupa, która regularnie wyprzedaje u nas koncerty, wystąpi jeszcze raz w tym roku – 7 listopada w Hali nr 2 MTP w PoznaniuBilety (w cenach: 105 zł – przedsprzedaż / 120 zł – w dniu występu) są już dostepne. Organizatorem jest agencja Go-Ahead.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także