Nothing But Thieves pokazał nowy klip i zapowiada koncerty online

/ 14 października, 2020


Poznaliśmy klip, zapowiadający nową płytę Nothing But Thieves. Grupa da też dwa koncerty online.


Nothing But Thieves pokazał klip do emocjonalnego utworu „Impossible”. To jedna z ostatnich zapowiedzi albumu „Moral Panic”, który pojawi się w sklepach już 23 października.

Klip możecie obejrzeć poniżej.

Grupa da także trzy koncerty online, które będą zapowiedzią europejskiej trasy koncertowej w 2021 roku. Dla zespołu wydarzenie „Live From The Warehouse” będzie czymś kompletnie nowym. Brytyjczycy są znani z energicznych i pełnych pasji występów, więc możemy spodziewać się genialnego przedstawienia. Koncerty odbędą się 28 i 29 października.

Tak mówi zespół:

Żyjemy w czasach, w których dalsze losy koncertów są nieznane. Mimo tego, że bardzo chcielibyśmy znów wyruszyć w trasę, jest to na ten moment niemożliwe. Dlatego ostatnie miesiące poświeciliśmy na planowanie tego widowiska. Od początku nie chcieliśmy, żeby to wyglądało jak jakaś podróbka koncertu podczas livestream’u. Chcemy doświadczyć czegoś zupełnie nowego jako zespół. Będziemy grali na okrągło, a nasz występ uchwycą kamery z różnych punktów w sali koncertowej. Fajnie będzie zagrać parę starych i nowych kawałków. Nie możemy się doczekać!

Bilety na występy zespołu można rezerwować na oficjalnej stronie Nothing But Thieves.

KOMENTARZE

Przeczytaj także