Nothing But Thieves zagrali wczoraj w Warszawie i… znowu do nas przyjadą!

/ 16 sierpnia, 2018

Dopiero, co wczoraj muzycy zeszli ze sceny w warszawskim Parku Sowińskiego, jako główna gwiazda, imprezy Rock In Summer (która powróciła na koncertową mapę Polski po trzyletniej przerwie), a już ogłoszono ich kolejny występ w naszym kraju. Formacja Nothing But Thieves, która regularnie wyprzedaje u nas koncerty, wystąpi 7 listopada w Hali nr 2 MTP w Poznaniu. Bilety (w cenach: 105 zł – przedsprzedaż / 120 zł – w dniu występu) są już w sprzedaży.

Organizator, a mianowicie agencja Go-Ahead, dzisiaj oficjalnie potwierdził, że muzycy jesienią dadzą trzeci już koncert w tym roku nad Wisłą. 

Zespół Nothing But Thieves powstał jako trio w 2012 roku w Southend-on-the-Sea w Wielkiej Brytanii. Pierwszą epkę „If You Don't Believe It Can't Hurt You” wydali w 2013 roku. Przełom nastąpił dwa lata później – w październiku 2015 roku ukazał się ich debiutancki album zatytułowany „Nothing But Thieves”, inspirowany twórczością Arcade Fire, Kasabian czy Muse. Utwór „Trip Switch” z tego krążka znalazł się na pierwszym miejscu Listy Alternatywnych Piosenek magazynu Billboard.

We wrześniu ubiegłego roku na półkach sklepowych pojawiła się druga studyjna płyta zespołu – „Broken Machine”.  Album, który nagrano w Ranch Studios w Kalifornii, wyprodukował Mike Crossey znany ze współpracy z takimi zespołami, jak m.in. Foals czy Arctic Monkeys. Całość promowały utwory „Amsterdam” i „Sorry”.

Do tej pory muzycy Nothing But Thieves gościli u nas już jedenastokrotnie, m.in. na Przystanku Woodstock (2017) czy Open'er Festival (2016). 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także