Nowy talent show Polsatu z oszałamiającą obsadą. 100 jurorów, w tym Anja Orthodox

/ 10 sierpnia, 2018

Jesienią w ramówce Polsatu zadebiutuje nowy talent show, zatytułowany „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Będzie to polski odpowiednik przebojowego programu, który w Wielkiej Brytanii miał swoją premierę w styczniu 2018 roku i cieszył się ogromną popularnością. Format został sprzedany nie tylko do Polski, ale także do Niemiec, Francji i Brazylii. Anglicy tymczasem przygotowują jego drugą edycję.

Uczestnicy programu będą musieli porwać swoim śpiewem jak największą liczbę jurorów, a tych będzie aż 100. W Polskiej wersji będą to między innymi Nick Sinckler – amerykański wokalista, Anja Orthodox – wokalistka zespołu Closterkeller, Dariusz Kordek – aktor musicalowy, Krzysztof „Jary” Jaryczewski – współzałożyciel i pierwszy wokalista Oddziału Zamkniętego i Marcin Madox" Majewski – wokalista i autor tekstu. Przewodniczącą jury będzie Ewa Farna, a program poprowadzi artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski.

Z każdego z odcinków do finału awansuje dwójka wokalistów. W finale będą walczyć o nagrodę pieniężną.

Polska edycja programu zadebiutuje we wrześniu i ma liczyć osiem odcinków. Czy okaże się tak wielkim sukcesem, jak w Wielkiej Brytanii, gdzie każdy z odcinków oglądało średnio 4 miliony widzów? Przekonamy się już wkrótce.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także