„Odwilż”. HBO Max zapowiedziało pierwszy polski serial oryginalny. Co za obsada!

/ 3 lutego, 2022

Thriller kryminalny zatytułowany „Odwilż” stworzony został na zamówienie platformy HBO Max, która niedługo trafi do Polski.


W zapowiedzianym właśnie serialu „Odwilż” zagrają między innymi Katarzyna Wajda, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda i Andrzej Grabowski. Produkcja utrzymana będzie w ramach gatunkowych thrillera kryminalnego.

Produkcja zadebiutuje na HBO Max 1 kwietnia tego roku. W sieci pojawił się jej oficjalny zwiastun:

Opis fabuły przekazany przez platformę:

Szczecin, przełom zimy i wiosny. W lodowatej wodzie na brzegu Odry znalezione zostaje ciało młodej kobiety. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Katarzyna Zawieja (w tej roli Katarzyna Wajda), trzydziestokilkuletnia policjantka, która nie daje łatwo za wygraną. Szybko okazuje się, że w śledztwie nie chodzi wyłącznie o zabójstwo – niedługo przed śmiercią kobieta urodziła dziecko. Pytanie, gdzie ono się znajduje, czy żyje? Poszukiwania niemowlęcia stają się dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – kobiety w momencie kryzysu po śmierci męża. Walka o dziecko okaże się dla niej walką o samą siebie.

Platforma HBO Max, co ogłoszono kilka dni temu, pojawi się w Polsce już 8 marca. Miesięcznie kosztować będzie 29,99 PLN, ale możliwe będzie obniżenie tej kwoty. Więcej na ten temat przeczytacie na naszej stronie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także