OFF Festival 2018. Poznaliśmy rozpiskę godzinową

/ 20 czerwca, 2018

Kolejna, dwunasta już, edycja jednego z najbardziej chwalonych przez zagraniczne media muzyczne festiwalu w naszym kraju odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów. Organizatorzy imprezy udostępnili dokładną rozpiskę godzinową. Ponadto do sprzedaży trafiły bilety jednodniowe. 

Polska wokalistka interpretuje piosenki Radiohead 

Podczas tegorocznej edycji OFF Festivalu wystąpią m.in.: Kult gra „Spokojnie”, Charlotte Gainsbourg, Ariel Pink, Grizzly Bear, M.I.A, Turbonegro, Clap Your Hands Say Yeah z płytą „Some Loud Thunder”, …And You Will Know Us by the Trail of Dead grają „Source Tags & Codes”, Muchy czy The Brian Jonestown Massacre.

Ze szczegółowym programem możecie zapoznać się poniżej:

Trzydniowe karnety w cenie 370 zł można kupić w OFF Sklepie. W sprzedaży są już również bilety na pole namiotowe, w cenie 70 zł, a właśnie teraz organizatorzy wprowadzili także wejściówki jednodniowe (190 zł). 

Na oficjalnym profilu festiwalu na Facebooku pojawił się także specjalny wideoklip zapowiadający nadchodzącą edycję:

Off Festival? Jeden z najlepszych!

W ubiegłym roku brytyjski dziennik „The Guardian” wyróżnił Off Festival, który organizowany jest już od 11 lat – początkowo w Mysłowicach, a od 2010 roku w Katowicach. Dyrektorem festiwalu jest były wokalista zespołu Myslovitz – Artur Rojek.

Dziennikarze „The Guardian” pochwalili „mały festiwal w Katowicach”, który „zgromadził międzynarodową publiczność, dzięki ambitnej i intrygującej mieszance gwiazd”.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także