OFF Festival 2022 z nowymi artystami i wsparciem dla Ukrainy

/ 3 marca, 2022

Organizatorzy tegorocznego OFF Festivalu Katowice postanowili raz jeszcze zaskoczyć, dodając do składu nowych wykonawców.


Wiadomo już od dłuższego czasu, że na OFF Festival Katowice zagrają między innymi: Iggy Pop, Yves Tumor & Its Band, Bikini Kill, Erika de Casier, Squid, Pi’erre Bourne, Metronomy, Rina Sawayama, Molchat Doma, Q, Altın Gün czy Dry Cleaning.

Właśnie ogłoszono, że do wyżej wymienionych dołączyli: Central Cee, $NOT, DIIV, Romy, Prospa, Arooj Aftab, Ela Minus, Lex Amor oraz Duchy.

Przy okazji tego ogłoszenia organizatorzy poinformowali, że do sprzedaży trafiła specjalna pula biletów:

Wraz z ogłoszeniem kolejnych artystów zdecydowaliśmy się od 2 do 8 marca uruchomić specjalną pulę biletów na tegoroczną edycję. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na zbiórkę na rzecz Ukrainy organizowaną przez Fundacja In Corpore, która – wraz z naszym Gospodarzem – Miastem Katowice – prężnie działa w ostatnich dniach, by pomóc jak największej liczbie osób dotkniętych tą niewyobrażalną tragedią.

Ponieważ jest to akcja charytatywna, po ludzku apelujemy – jeśli zdecydujecie się na zakup karnetu lub biletu z tej specjalnej puli, prosimy – nie zwracajcie go. Te środki wspierają szczytny cel. Bardzo wierzymy w ludzi i w tej sytuacji również liczymy na Waszą dobrą wolę!

Wpis w oryginale:

Wraz z ogłoszeniem kolejnych artystów zdecydowaliśmy się od 2 do 8 marca uruchomić specjalną pulę biletów na tegoroczną…

Opublikowany przez OFF Festival Katowice Środa, 2 marca 2022

OFF Festival odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2022 roku w Katowicach.

KOMENTARZE

Przeczytaj także