OFF Festival 2023 z pierwszym headlinerem [LINE-UP]

/ 21 lutego, 2023

Właśnie poznaliśmy pierwszego headlinera tegorocznego OFF Festivalu. Organizatorzy zaprosili na imprezę słynnego amerykańskiego rapera.


Właśnie ogłoszono, że Pusha T, jeden z najlepszych dziś amerykańskich raperów, będzie headlinerem tegorocznego OFF Festivalu.

Wcześniej do składu imprezy dołączono między innymi następujących wykonawców: ekkstacy, Gaye Su Akyol, Desire ,Panda Bear & Sonic Boom, TV Girl, OFF!, Melody’s Echo Chamber, The Staples Jr. Singers, Balming Tiger i innych.

💥CZAS NA PIERWSZEGO HEADLINERA TEGOROCZNEJ EDYCJI OFF FESIVALU!💥 PUSHA T! Raper z Virginii, którego pierwszy etap…

Opublikowany przez OFF Festival Katowice Poniedziałek, 20 lutego 2023

Pusha T – o artyście

Raper z Virginii, którego pierwszy etap kariery to Clipse, fantastyczny duet dzielony z bratem. Od ponad dekady Pusha T pracuje na własny rachunek i na konkurencję patrzy z góry. Jego czwarty album solowy „It’s Almost Dry” (2022) zadebiutował na pierwszym miejscu listy „Billboardu”, a dograli się do niego tacy goście, jak Kanye West, Jay-Z, Pharrell Williams i Kid Cudi.

Album z 2018 roku, 'Daytona’, mógł być uznany za szczyt jego kariery, chwalony zarówno przez fanów, jak i krytyków. Ale na 'It’s Almost Dry’, Pusha podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.

– zauważa recenzent NME i trudno się z nim nie zgodzić.

Zarówno poprzednia płyta, wypełniona przede wszystkim produkcjami Westa, jak i najnowsza, zdominowana przez numery Pharrella Williamsa, nominowane były do Grammy w kategorii Best Rap Album.

KOMENTARZE

Przeczytaj także