Open'er Festival 2018. Jeden z wykonawców odwołał występ w Polsce

/ 4 lipca, 2018

Chodzi o zespół Glass Animals, który ostatecznie na Open'er Festivalu się nie pojawi. Na oficjalnym profilu w serwisie Facebook organizator przekazał wiadomość od formacji:

Jest nam bardzo przykro poinformować, o odwołaniu naszych występów na festiwalach: Open’er, Pohoda i Mad Cool. Nie było łatwo podjąć tę decyzję, ale wydarzenia ostatnich dni okazały się być poza naszą kontrolą. Wkrótce przedstawimy więcej informacji a teraz przyjmijcie nasze najgłębsze przeprosiny. Nigdy nie odwołaliśmy koncertów, dopóki naprawdę nie musieliśmy.

Na razie nie wiadomo, czy zorganizowane zostanie jakieś zastępstwo. Zespół miał pojawić się 7 lipca o godzinie 18:00 na głównej scenie. 

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej edycji zaprezentują się między innymi Noel Gallagher's High Flying Birds, Arctic Monkeys, Nick Cave And The Bad Seeds, Depeche Mode, Massive Attack, Gorillaz, Bruno Mars, a także Mount Kimbie, ANNA, Riton, Kornél Kovács, BOKKA, król, Pham, Marcelina, Furia, L.Stadt, Muchy, Baasch, Bluszcz, Sorja Morja, Resina, Panieneczki, Czerwone Świnie, Kasai, Leon / PL i Vacos Malcolm.

oniżej możecie sprawdzić, na której scenie i którego dnia wystąpią poszczególni wykonawcy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także