Open'er Festival 2018 wzmacnia skład czterema wykonawcami

/ 16 lutego, 2018

Organizator imprezy ogłosił właśnie na swoim Facebooku, że do składu Open’er Festival 2018 dołączyli: Glass Animals, Kali Uchis, Young Fathers i Little Simz. Uzupełnili oni tym samym ogłoszonych wcześniej headlinerów, wśród których znalazły się zespołu Depeche Mode, Arctic Monkeys czy Gorillaz. Ostatniego dnia imprezy gwiazdą będzie natomiast Bruno Mars. Warto wspomnieć, że wśród ogłoszonych wykonawców znalazł się również Nick Cave, który zagra wraz z zespołem The Bad Seeds.

Koncert Nicka Cave'a wkrótce w polskich kinach

Potwierdzenie ogłoszenia:

Tegoroczny Open'er odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018. Będzie to już siedemnasta edycja tego istniejącego od 2002 roku festiwalu.

Pierwsza odsłona festiwalu Open’er odbyła się w Warszawie na Torze Stegny, a główną gwiazdą byli The Chemical Brothers. Od 2003 roku Open’er odbywa się w Gdyni. Najpierw miejscem festiwalu był skwer Kościuszki, a od 2006 roku jest to teren lotniska Babie Doły. Na Openerze wystąpiły do tej pory takie gwiazdy jak Prince, Coldplay, Sex Pistols, Faith No More, Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, Queens Of The Stone Age, Blur, Foo Fighters czy Radiohead.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także