Open'er Festival 2019 już zapowiedziany

/ 8 lipca, 2018

Kilka ostatnich dni stało pod znakiem Open’er Festivalu, czyli jednej z najważniejszych imprez kulturalnych w naszym kraju i cenionego w całej Europie festiwalu. To połączenie różnych muzycznych stylów, a także wielu innych wydarzeń kulturalnych okazało się strzałem w dziesiątkę, a impreza dostarcza emocji od wielu lat. Wiemy już oficjalnie, że w przyszłym roku odbędzie się jej kolejna edycja – między 3 a 6 lipca na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Można już planować przyszłoroczny urlop!

Open'er Festival: Relacja z pierwszego dnia

Powstało już oficjalne wydarzenie w serwisie Facebook, a poniżej prezentujemy potwierdzenie informacji dotyczącej przyszłorocznej edycji imprezy:

W tym roku na Open’erze wystąpili między innymi: Arctic MonkeysGorillazBruno MarsDepeche ModeMassive Attack czy David Byrne, a uzupełnia ich czołówka polskiej sceny – z PodsiadłoKortezem Organkiem na czele.

Impreza całkowicie wyprzedana

W tym roku organizatorzy Open’er Festivalu mogli pochwalić się całkowitym wyprzedaniem imprezy, co nie udawało im się w poprzednich latach. Jeszcze pierwszego dnia informowali o dostępności wejściówek na pojedyncze dni, czy niektórych karnetów, ale te ostatnie bilety sprzedały się bardzo szybko.

W czasie trwania imprezy napisali na swoim Facebooku, że tegoroczna impreza została całkowicie wyprzedana. Czy podobnie będzie w przyszłym roku? Status Open’era rośnie z roku na rok, dlatego jest to bardzo prawdopodobne.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także