Open'er Festival 2019. Nowi wykonawcy w składzie imprezy

/ 10 maja, 2019

Pierwszym ogłoszeniem jest projekt, który stworzono z myślą o tegorocznym Open’erzePopkiller Młode Wilki All-Stars. Jak napisano, jest to: „jedna z najciekawszych polskich inicjatyw hip-hopowych ostatnich lat wbija na scenę”. 10-osobowy skład zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu. Kolejnym ogłoszonym wykonawcą jest formacja Cool Kids of Death, która na festiwalu zagra swoją debiutancką płytę.

W następnym ogłoszeniu dowiedzieliśmy się, że na tegorocznym Open’erze zagrają ponadto Daria Zawiałow, BitaminaJan – rapowanie, Coals, hania rani oraz Kwiat Jabłoni. Niewykluczone, że kolejne godziny przyniosą nam następnych wykonawców. Czekamy!

%%REKLAMA%%

Wcześniej ogłoszone zespołu na Open’er Festival to m.in. Smashing Pumpkins, The Strokes, Perry Farrell's Kind Heavens Orchestra, Jungle, Jain, Tom Walker, Vampire Weekend, Lil Uzi Vert, Rudimental, Robyn, Diplo, Kodaline, Anna Calvi, Travis Scott, The 1975 Greta Van Fleet.

Open’er Festival odbędzie się w Gdyni w dniach 3-6 lipca 2019.

Bilety – Open'er Festival 2019

  • 279 PLN – bilety jednodniowe
  • 599 PLN – karnet 4 dni
  • 699 PLN – karnet 4 dni + pole namiotowe
  • 419 PLN – karnet weekendowy (piątek, sobota)
  • 489 PLN – karnet weekendowy + pole namiotowe

W ubiegłym roku organizatorzy Open’er Festivalu mogli pochwalić się całkowitym wyprzedaniem imprezy, co nie udawało im się w poprzednich latach.

W 2018 roku na Open’erze wystąpili między innymi: Arctic Monkeys, Gorillaz, Bruno Mars, Depeche Mode, Massive Attack, Nick Cave and the Bad Seeds czy David Byrne, a uzupełniła ich czołówka polskiej sceny – z Dawidem Podsiadło, Taconafide, Kortezem i Organkiem na czele.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także