Open'er Festival 2020 się odbędzie? Oświadczenie organizatora

/ 16 marca, 2020

Open’er Festival ma odbyć się w dniach 1-4 lipca 2020 roku w Gdyni. Czy jednak impreza dojdzie do skutku? Na chwilę obecną w Polsce obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych, a ruch międzynarodowy jest wstrzymany. Nie wiadomo, jak długo takie ograniczenia, związane z pandemią koronawirusa COVID 19 mogą potrwać.

Organizatorzy Open’er Festival wydali w tej sprawie oświadczenie, w którym zapewniają, że na dzień dzisiejszy impreza odbędzie się zgodnie z planem:

W tej chwili nie ma przesłanek świadczących o tym, że imprezy muzyczne zaplanowane za kilka miesięcy, w sezonie letnim, kiedy powróci ciepło, miałyby zostać odwołane.

Musimy rozwiązać problem epidemiologiczny w ciągu najbliższych tygodni. Mamy na to marzec, kwiecień i maj. Zachowujemy spokój i rozsądek. Będzie dobrze!

Poniżej możecie przeczytać całe oświadczenie.

Wśród ogłoszonych artystów, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji, są The Cure, Kendrick Lamar, Twenty One Pilots, Taylor Swift i Thom Yorke, a także raper A$ap Rocky, który miał wystąpić na festiwalu w zeszłym roku, ale musiał odwołać koncert.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także