Open’er Festival 2021 ogłosił kolejne gwiazdy

/ 9 października, 2020

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy uświetnią przyszłoroczną edycję Open’er Festival.


Do składu Open’er Festival 2021 dołączyły kolejne gwiazdy. Tym razem jest to Artur Rojek oraz czterach innych wykonawców, którzy zasilą scenę Alter Stage. Są to kolejno: BadBadNotGood, Destroyer, Porridge Radio i Flohio.

Już wcześniej ogłoszono innych wykonawców imprezy – są to znany z łączenia r’n’b, hip hopu, soulu i funku Anderson .Paak & The Free Nationals, australijski RÜFÜS DU SOL, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce, The Killers i Schafter. Jakiś czas temu dołączyli oni do potwierdzonych wcześniej gwiazd, wśród których znaleźli się Kendrick Lamar​, Thom Yorke, The Chemical Brothers, Twenty One Pilots, FKA Twigs i Seasick Steve.

Festiwal odbędzie się w dniach 30 czerwca – 3 lipca 2021.

Tegoroczny Open’er Festival został odwołany ze względu na zagrożenie epidemiczne. Choć organizator robił co mógł, żeby festiwal doszedł do skutku, w pewnej chwili okazało się, że to niemożliwe.

Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający globalny kryzys epidemiczny, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jak i wszystkich pracujących na festiwalu, a także w obliczu decyzji administracyjnych władz, tegoroczna edycja Open’er Festival Powered by Orange się nie odbędzie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także