Open'er Festival 2021. Znamy kolejnego headlinera!

/ 16 września, 2020

Organizatorzy Open’er Festival podali właśnie, że headlinerem kolejnej edycji imprezy będzie Kendrick Lamar. Jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów pojawi się na scenie 30 czerwca. Poniżej potwierdzenie:

Już wcześniej ogłoszono innych wykonawców imprezy – są to znany z łączenie r’n’b, hip hopu, soulu i funku Anderson .Paak & The Free Nationals, australijski RÜFÜS DU SOL, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce i Schafter. Jakiś czas temu dołączyli oni do potwierdzonych wcześniej gwiazd, wśród których znaleźli się Thom Yorke, The Chemical Brothers, Twenty One Pilots, FKA Twigs i Seasick Steve.

Festiwal odbędzie się w dniach 30 czerwca – 3 lipca 2021.

%%REKLAMA%%

Tegoroczny Open’er Festival został odwołany ze względu na zagrożenie epidemiczne. Choć organizator robił co mógł, żeby festiwal doszedł do skutku, w pewnej chwili okazało się, że to niemożliwe.

Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający globalny kryzys epidemiczny, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jak i wszystkich pracujących na festiwalu, a także w obliczu decyzji administracyjnych władz, tegoroczna edycja Open’er Festival Powered by Orange się nie odbędzie.

mg | fot. Iksnigo

KOMENTARZE

Przeczytaj także