Open’er Festival 2024 z zagraniczną gwiazdą rocka w składzie!

/ 17 listopada, 2023

Poznaliśmy kolejną gwiazdę przyszłorocznego Open’er Festivalu. To drugi wykonawca, który w ostatnim czasie dołączył do składu imprezy.


Niedawno podano, że headlinerką Open’er Festival 2024 została Dua Lipa. Artystka powróci do Gdyni dwa lata po tym, jak jej występ został odwołany z powodu złej pogody. To jednak nie koniec niespodzianek!

Organizator podał właśnie, że w przyszłym roku na festiwalu pojawi się ikona amerykańskiego rocka – zespół Foo Fighters.

W środę, 3 lipca spełnią się marzenia wielu fanów – spodziewajcie się maratonu wyśpiewanych wspólnie klasyków Foo Fighters! Z dumą ogłaszamy, że jeden z najbardziej kultowych zespołów rockowych ostatnich trzech dekad wystąpi w Gdyni na Orange Main Stage!

– napisano na oficjalnym profilu Open’er Festivalu w serwisie Facebook.

Foo Fighters kolejnym headlinerem Open’era 2024! 🤘W środę, 3 lipca spełnią się marzenia wielu fanów – spodziewajcie się…

Opublikowany przez Open'er Festival Piątek, 17 listopada 2023

Open’er Festival 2024 został zapowiedziany już jakiś czas temu. Odbędzie się w dniach od 3 do 6 lipca 2024 roku, oczywiście na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Bilety na imprezę trafiły już do sprzedaży.

KOMENTARZE

Przeczytaj także