Open'er Festival online startuje. Cztery dni niezapomnianych koncertów!

/ 1 lipca, 2020

Dzisiaj miała wystartować tegoroczna edycja Open’er Festival. Niestety, ze względu na koronawirusa została ona odwołana, jednak organizatorzy przygotowali dla fanów coś specjalnego. Przez najbliższe cztery dni na oficjalnej stronie festiwalu będzie można oglądać archiwalne koncerty z poprzednich edycji. Zobaczymy między innymi koncerty takich gwiazd, jak Die Antwoord, Radiohead, Queens Of The Stone Age, Royal Blood, Foo Fighters i The Dead Weather.

Początek już dziś o 17.00. Pełna rozpiska koncertów znajduje się poniżej.

Open’er Festival powróci na żywo w 2021 roku. Organizatorzy potwierdzili, że w przyszłym roku w Gdyni wystąpi Thom Yorke, The Chemical Brothers, Twenty One Pilots, FKA Twigs i Seasick Steve. Festiwal odbędzie się w dniach 30 czerwca – 3 lipca 2021.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także