Opeth w Polsce w 2021 roku. Bilety na koncerty trafiły do sprzedaży

/ 13 lipca, 2020

Szwedzka grupa powróci do Polski w ramach promocji najnowszego materiału „In Cauda Venenum”, który ukazał się 26 września 2019 roku. Wspomniane wydawnictwo to już trzynasty album zespołu, który świętuje w tym roku 30-lecie swojej artystycznej aktywności.

U boku Opeth zaprezentuje się The Vintage Caravan, których najnowszym wydawnictwem jest „Gateways” z 2018 roku. Możemy się jednak spodziewać, że Islandczycy zaskoczą nas czymś przed nadchodzącymi koncertami, gdyż jak donosi portal Metalstorm.com – trwają prace nad kolejnym albumem.

%%REKLAMA%%

Przyszłoroczne polskie koncerty Opeth oraz The Vintage Caravan odbędą się 12 marca w klubie Progresja w Warszawie, a następnie 13 marca we wrocławskim A2.

Zgodnie z zapowiedzią, dziś do sprzedaży trafiły wejściówki na oba koncerty:


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także