„Opowieść podręcznej”. Czwarty sezon serialu z oficjalnym trailerem [WIDEO]

/ 25 czerwca, 2020

Nie da się ukryć, że pierwszy sezon „Opowieść podręcznej” był prawdziwym hitem, a produkcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Drugi i trzeci sezon przyniosły spore spadki oglądalności, ale twórcy nadal wierzą w ten projekt.

Właśnie w sieci pojawił się trailer czwartego sezonu serialu „Opowieść podręcznej”, w którym – co oczywiste – ponownie w głównej roli zobaczymy Elisabeth Moss. Zwiastun pozwala mieć nadzieję, że nowa odsłona serialu będzie dla niego ratunkiem:

Za „Opowieść podręcznej” odpowiedzialna jest telewizja Hulu, ale serial znaleźć można również na platformie HBO Go. Produkcja miała swoją premierę w 2017 roku.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także