„Oppenheimer”. Kolejne gwiazdy dołączają do obsady filmu Christophera Nolana

/ 3 listopada, 2021

Do Cilliana Murphy’ego i Emily Blunt dołączyły właśnie dwie kolejne znakomitości. Wszyscy spotkają się na planie filmu „Oppenheimer”.


Poznajemy kolejne szczegóły związane z filmem „Oppenheimer”, za którego stworzenie odpowiedzialny jest Christopher Nolan.

Wiadomo od jakiegoś czasu, że w obsadzie produkcji są Cillian Murphy oraz Emily Blunt. Właśnie do tego grona dołączyli – tak przekonują amerykańskie media – Robert Downey Jr. i Matt Damon. Oznacza to, że obsada produkcji będzie imponująca. Szczególnie że wciąż pojawiają się kolejne doniesienia o innych gwiazdach, które negocjują swój udział w filmie. Nie ma wątpliwości co do tego, że wkrótce poznamy nazwiska następnych aktorów, którzy pojawią się w filmie pt. „Oppenheimer”.

O czym będzie opowiadał nowy film Nolana?

Wiadomo, że będzie biografią J. Roberta Oppenheimera – naukowca żydowskiego pochodzenia, który kierował w czasie II wojny światowej Projektem Manhattan. Jego zadaniem, które zakończyło się powodzeniem, było stworzenie w pełni funkcjonalnej i możliwej do kontrolowania bomby atomowej.

Nazywany „Ojcem bomby atomowej” naukowiec jest postacią ciekawą, a jego historia bez wątpienia nadaje się na biograficzny film fabularny. Takiego zdania jest nie tylko Nolan, ale również wytwórnia, która planuje przeznaczyć na film naprawdę pokaźny budżet.

KOMENTARZE

Przeczytaj także