Orange Warsaw Festival 2019 ogłasza kolejne gwiazdy

/ 11 kwietnia, 2019

Skład Orange Warsaw Festival 2019 poszerzył się o kolejnych wykonawców. Jedną z gwiazd jest Miles Kane – jedno z najciekawszych nazwisk brytyjskiego rocka ostatniej dekady, współtwórca The Last Shadow Puppets, The Rascals, a także twórca świetne przyjętych albumów solowych). Wystąpi 1 czerwca. Poza tym do składu dołączyło czterech polskich wykonawców: Julia Pietrucha, Bitamina, Jan-rapowanie i Otsochodzi.

Tegoroczna odsłona Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Wcześniej ogłoszone gwiazdy, które wystąpią na festiwalu to Miley Cyrus, Solange, Troye Sivan i Marshmello, a także zespół The Raconteurs, w którym śpiewa Jack White.

%%REKLAMA%%

Orange Warsaw Festival (czyli w skrócie OWF) to festiwal muzyczny, który od 2008 roku odbywa się w Warszawie. Do tej pory zagrali na nim tacy wykonawcy jak m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Linkin Park, The Offspring, Queens of the Stone Age, Muse czy Skunk Anansie. Organizatorem imprezy jest Alter Art.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także