Organek. Pomóż w stworzeniu teledysku

/ 20 marca, 2017

Chciałbyś mieć udział w tworzeniu teledysku swojego ulubionego artysty? Fani Organka mają na to szansę. Szczegóły akcji poniżej. 

Fryderyki 2017 – poznaj nominowanych

Kolejny klip będzie zrealizowany do utworu „Wiosna”, najnowszego singla, którego premiera przypadła na pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Tomasz Organek wraz z zespołem zaprasza do pomocy w stworzeniu teledysku. 

Fani mają dokładnie 72 godziny, aby wysłać zdjęcie lub filmik, na którym przedstawicie, co znaczy dla Was „Wiosna”. Organizatorzy akcji czekają więc na: 

  • zdjęcia (format dowolny, plik JPG), jedna osoba może nadesłać maksymalnie 3 zdjęcia,
  • video, maksymalnie 20 sekund, jedna osoba może przysłać maksymalnie 1 nagranie video.

Wybrane materiały zostaną wykorzystane w ostatecznej wersji teledysku. Materiały możecie wysyłać do 23 marca, do godziny 11:29 na adres wiosna@mystic.pl

Premiera teledysku do „Wiosny” odbędzie się 1 kwietnia podczas koncertu zespołu w warszawskim Palladium, tego samego dnia pojawi się także na YouTubie. 

Poniżej możecie zapoznać się z teaserem dotyczącym tej akcji:

Wcześniej słuchacze mogli zapoznać się z wideoklipami do utworów „Missisipi w ogniu” oraz „Czarna Madonna”, w tym drugim w roli głównej wystąpiła Kora. Teledysk możecie zobaczyć na samym dole newsa. 

Organek to zespół założony przez Tomasza Organka w 2013 roku. Muzyk znany z zespołu SOFA, zaprosił do współpracy swoich kolegów z grupy. Zespół zadebiutował albumem „Głupi” w 2014 roku, który pokrył się platyną i zawierał takie single, jak: „Kate Moss” czy „Nie lubię”. Z kolei w zeszłym roku ukazała się płyta „Czarna Madonna”, która dotarła do 3. miejsca listy sprzedaży w Polsce. Zebrała pozytywne recenzje zarówno ze strony słuchaczy, jak i krytyków i podtrzymała status zespołu w kraju. O czym świadczą trzy nominacje do tegorocznych Fryderyków.   

Organek: „Czarna Madonna”

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także