Osbourne’owie adoptowali psa, którego odratowano po tym, jak został celowo podpalony

/ 29 maja, 2024

W domu Osbourne’ów zamieszkał nowy czworonóg. Ozzy, Sharon, Kelly i Jack adoptowali go, a następnie opowiedzieli jego tragiczną (na szczęście zakończoną happy endem) historię.


Rodzina Osbourne’ów powiększyła się o nowego członka. Adoptowali buldoga, który jest ofiarą podpalenia. Pies w ostatniej chwili został uratowany przez organizację specjalizującą się w ratowaniu czworonogów, Underdog Heroes Rescue.

W najnowszym wydaniu podcastu „The Osbournes”, Sharon, Ozzy, Kelly i Jack omawiali wprowadzenie nowego psa do ich domu. Rodzina adoptowała buldoga zaledwie dzień przed nagraniem odcinka i wciąż nie zdecydowała o jego imieniu – wśród propozycji znalazły się Walter, Baby oraz Porkchop.

Sharon o całej sytuacji powiedziała:

Przewijałam TikToka i zobaczyłam tego małego aniołka, który został podpalony i pozostawiony. Był bardzo, bardzo chudy. Pewien facet go zobaczył i uratował, a Underdog Heroes Rescue przygarnęli go i w zasadzie przywrócili mu życie. Ich misją jest ratowanie psów, które zostały skrzywdzone.

Kelly dodała:

Jak człowiek może zrobić to, co zrobiono temu psu? Nie rozumiem, jak chorzy mogą być ludzie.

Osbourne’owie od lat zajmują się psami, również tymi w potrzebie. W czasie podcastu dołączył do nich również pomeranian imieniem Wesley, którego jakiś czas temu uratowali z ulicy.

Historię Ozzy’ego znajdziesz w Wydaniu Specjalnym, w którym opisaliśmy twórczą drogę legendarnego artysty.

BLACK SABBATH I OZZY WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także