„Oszukać przeznaczenie 6” ma producenta. Duże nazwisko!

/ 12 stycznia, 2022

Poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z kontynuacją serii horrorów „Oszukać przeznaczenie”.


O powstaniu szóstej części „Oszukać przeznaczenie” mówi się od dłuższego czasu, ale plany związane z tą produkcją zwykle nie dochodziły do skutku. Wydaje się jednak, że fani serii mogą patrzeć w przyszłość z optymizmem, ponieważ pojawiają się kolejne konkrety związane z filmem.

„Oszukać przeznaczenie 6” ma powstać na zamówienie platformy HBO Max. Serwis „Deadline” poinformował właśnie, że producentem filmu ma być sam Jon Watts, czyli reżyser największego kasowego przeboju ubiegłego roku – „Spider Mana: Bez drogi do domu”. Jesienią 2021 roku pojawiła się natomiast informacja, że scenariusz do „szóstki” przygotowuje Lori Evans Taylor. Ma jej podobno pomagać Guy Busick, który jest współautorem nowego „Krzyku”.

Wszystko wygląda naprawdę ciekawie, choć oczywistym jest, że zanim powstanie „Oszukać przeznaczenie 6” minie jeszcze nieco czasu. Wydaje się jednak, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu.

Powrót do serii nastąpi po ponad dekadzie – „Oszukać przeznaczenie 5” pojawiło się w kinach 2011 roku. Założenie filmów jest proste i wszystkie opowiadają o grupie osób, które cudem unikają śmierci. Ich radość nie trwa jednak długo, ponieważ jedno po drugim ginie później w spektakularnych i bardzo makabrycznych okolicznościach.

KOMENTARZE

Przeczytaj także