„Outsider”. Stephen King potwierdza powstanie 2. sezonu serialu

/ 15 października, 2020


Choć HBO nie potwierdziło jeszcze tych doniesień, zaangażowany w powstawanie serialu „Outsider” Stephen King zdradził, że trwają prace nad drugim sezonem dobrze przyjętej serii.


Serial „Outsider”, który miał swoją premierę w styczniu tego roku, okazał się sukcesem stacji HBO. Produkcja oparta o powieść Stephena Kinga o tym samym tytule zebrała bardzo pozytywne recenzje i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Choć fabuła tworzyła spójną całość, nietrudno wyobrazić sobie, że serial będzie kontynuowany.

Choć HBO na razie nic w tej sprawie nie powiedziało, nieco przed szereg wyszedł Stephen King, który w rozmowie z „Entertainment Weekly” przyznał, że trwają prace nad drugim sezonem serialu i miał już nawet możliwość przeczytania pierwszych scenariuszy. Powiedział, że wie, w jakim kierunku poprowadzona zostanie historia, ale na razie nie może tego zdradzić. Wspomniał jedynie o „strasznym zjawisku paranormalnym”.

Więcej szczegółów dotyczących kontynuacji serialu „Outsider” przekaże zapewne HBO. Nie wiadomo jednak kiedy stacja potwierdzi, że rozpoczęła prace nad drugim sezonem.

W pierwszej odsłonie „Outsidera” zagrali Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo, Julianne Nicholson czy Mare Winningham. Serial składał się z dziesięciu epizodów, z których ostatni wyemitowany został 8 marca 2020 roku.

Tagi: ,

Przeczytaj także