Ozzy Osbourne o swoich planach na muzyczną emeryturę

/ 14 listopada, 2017

W latach 2018-2020 Ozzy Osbourne będzie podróżował po całym świecie i żegnał się z fanami w kolejnych krajach. Wokalista poinformował bowiem, ze obszerne tournée będzie jego ostatnim w karierze.

Bruce Dickinson wstrząśnięty wizytą w Oświęcimiu

Ozzy Osbourne szybko jednak zaznaczył, że nie oznacza to wcale, że kończy z występami scenicznymi – będzie od czasu do czasu grał pojedyncze koncerty. Zapytany więc, czy zamierza faktycznie przejść na emeryturę, powiedział w „US Weekly”, że to nie takie proste:

Nie przejdę na emeryturę do momentu, gdy nie wpakują mnie do sosnowego pudła. Właśnie ogłosiłem ostatnią trasę koncertową, ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek odszedł na dobre. Będę od czasu do czasu grał koncert, ale już nigdy nie wyruszę w takie tournée.

Wciąż nie wiadomo, czy Ozzy Osbourne opublikuje nowy album, ponieważ w kolejnych wypowiedziach sugeruje, że nie ma to większego sensu – głównie z przyczyn finansowo-marketingowych. Zaznaczał jednak, że ma już nieco premierowego materiału, więc w najgorszym wypadku będzie publikował utwory pojedynczo.

Książe Ciemności również w Polsce

Szósta edycja Impact Festivalu została zapowiedziana i potwierdziło się to, o czym coraz częściej się mówiło – pierwszym headlinerem przyszłorocznej imprezy został legendarny Ozzy Osbourne, który wyrusza w pożegnalną, obszerną trasę koncertową. Jego polski występ odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków.

Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact FestivalOzzy Osbourne – członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy, autor piosenek – świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi Ozzy’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty.

Bilety na Impact Festival 2018 w cenach od 235 zł dostępne są w ogólnej sprzedaży (wcześniej dostęp do wejściówek otrzymali zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl).  

Przewidziane są również wyjątkowe pakiety:

  • Pakiety Hospitality
  • Ekskluzywne bilety Collector Tickets oraz Platinum .

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także